Doprava/platba

Při objednávce nad 2 000 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební kartou nebo přes systém PayPal neúčtujeme u většiny způsobů dobravy žádné dopravné ani balné. Při doručení do kterékoliv Balíkovny nebo na výdejní místa PPL a DPD je hranice pro poštovné zdarma navíc jen 500 Kč!

Způsob dopravyVýše objednávky
do 499 Kč500 Kč - 1 999 Kč2 000 Kč a víceDobírka
PPL kurýr 79 Kč49 KčZDARMA+35 Kč
PPL výdejní místa a boxy (seznam) 49 KčZDARMAZDARMA+35 Kč
DPD kurýr 79 Kč49 KčZDARMA+35 Kč
DPD výdejní místa a boxy (seznam) 49 KčZDARMAZDARMA+35 Kč
Česká pošta Balíkovna (seznam) 49 KčZDARMAZDARMAZDARMA
Česká pošta Balík Na poštu 79 KčZDARMAZDARMA+35 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 79 Kč49 KčZDARMA+35 Kč
GLS kurýr 79 Kč49 KčZDARMA+35 Kč
WE|DO kurýr (seznam) 79 Kč49 KčZDARMA+35 Kč
Osobní odběr Žatec - po-pá 8-16:30 ZDARMAZDARMAZDARMA
Osobní odběr Žatec - nonstop ArmikBox ZDARMAZDARMAZDARMA

Ze Slovenska objednávejte na slovenské verzi stránek Kershaw.sk, kde naleznete všechny důležité informace.

Nabízíme také možnost zaslání do většiny evropských států, více naleznete v části Doručení do zahraničí.

Doprava zboží

PPL kurýr
Firma PPL rozváží zboží ve všední dny od 8:00 do 18:00. V den expedice balíčku obdržíte SMS zprávu a email s číslem zásilky. Zboží je doručováno následující pracovní den, kdy ráno obdržíte SMS avízo s předpokládaným časem doručení a telefonickým kontaktem přímo na doručujícího kurýra, se kterým můžete dohodnout další detaily doručení. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den, nebo dle domluvy. V den dalšího doručování opět obdržíte SMS avízo s časem doručení a kontaktem na řidiče - kurýra.

PPL výdejní místa a boxy
Seznam výdejních míst PPL Parcel Shop
Kurýrní služba PPL má více než 4000 výdejních míst, kde lze objednávku vyzvednout. Najdete je po celé ČR. Jedná se především o menší obchody. Nabízejí ale i vyzvednutí v rámci výdejních boxů PPL Parcelbox, které jsou v provozu nonstop. Na výdejních místech lze při převzetí uhradit hotově nebo platební kartou, při doručení do Parcelboxu je platba při převzetí možná jen platební kartou.

DPD kurýr
Známá kurýrní firma rozváží zboží ve všední dny od 8:00 do 17:00. V den expedice balíčku obdržíte SMS zprávu a email s číslem zásilky. Zboží je doručováno následující pracovní den, kdy ráno obdržíte SMS avízo s předpokládaným časem doručení a telefonickým kontaktem přímo na doručujícího kurýra, se kterým můžete dohodnout další detaily doručení. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den, nebo dle domluvy. V den dalšího doručování opět obdržíte SMS avízo s časem doručení a kontaktem na řidiče - kurýra.

DPD výdejní místa a boxy
Seznam výdejních míst DPD Pickup
Kurýrní služba DPD má v rámci jejich služby Pickup více než 3600 výdejních míst, kde lze objednávku vyzvednout. Najdete je po celé ČR. Jedná se především o menší obchody. Nabízejí ale i vyzvednutí v rámci výdejních boxů DPD Parcelbox nebo AlzaBox, které jsou v provozu nonstop. Na výdejních místech lze při převzetí uhradit hotově nebo platební kartou, při doručení do Parcelboxu je platba při převzetí možná jen platební kartou.

Česká pošta Balíkovna
Seznam výdejních míst Česká pošta Balíkovna
Zásilky jsou odesílány službou Balík Do Balíkovny od České pošty. Ta nabízí více než 6000 Balíkoven po celé ČR. Balíkovny jsou na většině pošt a také na mnoha dalších místech, především v menších obchodech. Pro vyzvednutí zásilek můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt Balíkovna. Stačí zvolit tlačítko „Zrychlený výdej balíků“ na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Zásilku si vyzvednete na základě kódu pro vyzvednutí obdrženého z SMS nebo e-mailového avíza.

Česká pošta Balík Na poštu
Zásilky jsou odesílány službou Balík Na poštu od České pošty. Jedná se o obdobu služby "poste restante" v případě, že si nepřejete zásilku doručovat na Vaší adresu. Vybírat můžete ze všech pošt po celé ČR. Zásilku si vyzvednete na základě kódu pro vyzvednutí obdrženého z SMS nebo e-mailového avíza.

Česká pošta Balík Do ruky
Zásilky jsou odesílány službou Balík Do Ruky přímo na Vaši adresu. Pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na Vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby až na 14 dnů.

GLS kurýr
Firma GLS rozváží zboží ve všední dny od 8:00 do 18:00. Po odeslání zásilky obdržíte SMS zprávu a email s podrobnými informacemi o doručení s možností změny adresy dodání. Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání - čas doručení, výši případné dobírky. Při doručení na dobírku můžete zaplatit za balík hotově nebo kreditní kartou přímo u řidiče. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a zásilku doručí následující pracovní den.

WE|DO kurýr
Seznam výdejních míst WeDo
Firma We|Do rozváží zboží ve všední dny od 8:00 do 20:00. V den expedice balíčku obdržíte SMS zprávu a email s číslem zásilky. Zboží je doručováno následující pracovní den, kdy ráno obdržíte SMS avízo s předpokládaným časem doručení a telefonickým kontaktem přímo na doručujícího kurýra, se kterým můžete dohodnout další detaily doručení. Pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den, nebo dle domluvy. V den dalšího doručování opět obdržíte SMS avízo s časem doručení a kontaktem na řidiče - kurýra. Nabízejí také doručení do samoobslužných výdejních boxů We|Do BOX.

Osobní odběr Žatec - po-pá 8-16:30
Vyčkejte, prosím, až vás budeme informovat emailem a pomocí SMS, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Tyršova 271, Žatec. Máte možnost si výrobek prohlédnout či vyzkoušet a rozhodnout se, které zboží si vezmete a o které nakonec nebudete mít zájem. Je možné objednat i více velikostí a vyzkoušet ve zkušební kabince, která velikostně sedne nejlépe. Platba je možná předem při objednání nebo až při vyzvednutí hotově nebo platební kartou.

Osobní odběr Žatec - nonstop ArmikBox
Více informací
Před vchodem do prodejny na adrese Tyršova 271, Žatec máme výdejní box ArmikBox. Z toho lze nonstop vyzvednout již předem zaplacené objednávky. Objednat do ArmikBoxu s platbou při převzetí není možné - box neumožňuje platbu.

Způsoby platby


Nabízíme různé způsoby platby s placením předem, při převzetí i až po vyzvednutí.

Dobírka: Cenu objednávky zaplatíte dopravci přímo při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou.
Bankovní převod: Cenu objednávky uhradíte předem na náš účet u FIO banky. U většiny bank je platba připsána obvykle během hodin, může být ale až cca 1 den. Lze i jednoduše vyfotit QR kód, který vám vyplní všechny údaje pro platbu přes mobilní bankovnictví.
Platební karta: Cenu objednávky uhradíte platební kartou a platba nám dorazí hned. Platební terminál je od ověřené a známé společnosti ThePay.
Zálohová faktura: K platbě předem můžeme vytvořit i zálohovou fakturu pro platbu. Pokud potřebujete, k platbě předem můžete obdržet zálohový daňový doklad.
Faktura se splatností: Pro státní organizace nabízíme i zaslání zboží s platbou na fakturu se splatností 14 až 30 dnů. Tuto možnost nabízíme při častých odběrech i firmám. Těm bude nastaven limit pro možnost objednání s platbou na fakturu se splatností 14 až 30 dnů.
PayPal: Populární internetový platební systém, kde cena objednávky nám dorazí hned po úhradě. Funguje jako peněženka nebo ho lze propojit s platební kartou.
Kryptoměna: Cenu objednávky můžete uhradit i virtuální měnou Bitcoin a několika dalšími měnami. Obvykle stačí jeden klik myší nebo oskenování QR kódu. Uhradit lze pomocí měn: Bitcoin, Tether USD, USD Coin, Ether, Litecoin, MATIC, Tronix a SOL.
PlatímPak: Krátkodobá bezplatná půjčka od Reiffeisenbank. Nám je objednávka proplacena hned po schválení půjčky. Žádost je online a vyplníte ji během chvíle. Cenu objednávky uhradíte pak do 30 dnů od objednání.
Osobní odběr: Objednávku lze zadat i s vyzvednutím na našem výdejním místě. Tam je možné uhradit objednávku hotově nebo i platební kartou.